Вступ на 1-й курс (за сертифікатами ЗНО)

Кафедра інформаційно-телекомунікаційних мереж (ІТМ) Інституту телекомунікаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського готує фахівців за

СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 172: ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА (ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 17: ЕЛЕКТРОНІКА ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ)

за освітньою програмоюІнформаційно-комунікаційні технології,

1-й рівень вищої освіти: БАКАЛАВР – 3 роки 10 місяців (денна форма навчання)

КАТАЛОГ ВСТУПНИКА НА 1-й КУРС

Якщо Ви маєте свідоцтво про повну загальну середню освіту та складаєте або вже склали Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), саме час обрати майбутню професію. Ви будете вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Ваше навчання в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського буде тривати 4 роки. За результатами навчання Ви отримаєте диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному (другому) рівні вищої освіти – у магістратурі.

Бакалавр – перший рівень вищої освіти особи, яка на основі повної загальної середньої освіти здобула повну вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об’єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов’язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.

ІНСТРУКЦІЯ З ЕЛЕКТРОННОГО ВСТУПУ

  • Безкоштовне навчання

Максимальний обсяг державного замовлення на І курс на ІТС складає 180 бюджетних місць для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти.

  • Військова кафедра з ІІІ курсу

Починаючи з третього курсу студенти стаціонару можуть вступити на навчання до військової кафедри КПІ ім. Ігоря Сікорського та, при її успішному закінченні, їм присвоюється військове звання офіцера запасу ЗС України. Відстрочка від призову в армію до закінчення навчання студентам стаціонару.

  • Міжнародні програми обміну та співпраці

Реально навчатися/стажуватися за кордоном, отримати другий диплом та розширити свої можливості за програмою «Еразмус+» та ін.

  • Гуртожиток

Надається усім іногороднім студентам з оплатою орієнтовно від 569 грн на місяць. Можлива субсидія (https://studprofkom.kpi.ua/studmistechko/ ).

  • Студентське дозвілля

Спортивні секції та клуби різного спрямування, відпочинок та туризм; культурно-інтелектуальні заходи та фестивалі.

  • Подання документів

Вступники на 1-й курс (бакалаврат) на денну форму, крім категорій за квотами (пільгових), подають заяви тільки в електронній формі крім визначених випадків (“Правилах прийому…”, п.5). Вступники можуть подати до 5-ти заяв у ЗВО України, на яких передбачено прийом за державні кошти, та визначити їх пріоритетність.

Кількість подання заяв на контракт – 30. Вартість контрактного навчання>>

Особливості вступної кампанії 2021

  1. У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років з української мови, математики, фізики або іноземної мови, або хімії, або біології, або географії, або історії України. У разі, коли конкурсним предметом визначена іноземна мова, вступник має право подавати  сертифікат з оцінкою з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.
  2. Спеціальність 172 “Телекомунікації та радіотехніка” входить до галузевого переліку важливих для держави спеціальностей, тому за умови подачі заяви з першим або другим пріоритетом конкурсний бал множиться на 1.02. Враховується сільський коефіцієнт (конкурсний бал множиться на 1.05.).
  3. Конкурсний бал можна розрахувати онлайн тут: Калькулятор конкурсного бала вступника

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО

Шановні вступники! У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

 

 

Screenshot_8