Студентське життя

Студенти кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж Інституту телекомунікаційних систем​ КПІ ім. Ігоря Сікорського навчаються за спеціальністю, яка дуже важлива та перспективна. Адже практично всі сучасні гаджети залежить один від одного, пов’язані в мережі. Мережі – коммунікації.

Окрім плідного навчання ми ще дуже класно проводимо час, займаючись у різноманітних гуртках з мікроелектроніки та метаматеріалів, активно відпочиваємо з викладачами та проводимо свої конкурси краси серед дівчат та чоловіків!

Ми спортивні

Студенти займаються різними видами спорту (лише у корпусі ФВ КПІ – у 11 секціях!).

orig_421395

Інтелектуальні змагання

80a23f875bfd01e6513b7
"Що? Де? Коли?" в НТБ ім. Денисенка

Щорічно в університеті проходить інтелектуальний “батл” серед студентів у форматі “Що? Де? Коли?”. Команди від ІТС завжди займають приймають участь та гідно представляють інститут на КПІ-шному рівні.

Жартуємо та сміємося

В КПІ є своя Ліга Сміху – головний гумористичний фестиваль КПІ з гумору! Наші студенти неодноразово приймали участь в якості збірних від ІТС та у поєднанні з іншими факультетами. Найвідоміша команда ІТС – “2х2”, фіналіст та чемпіон Ліги Сміху КПІ у 2019 році.
90093c96b14a8a1daf029
9bf1b9cfc43ea7475aaa4
У сезоні 2020 року в складі команди "Вклеточку" приймає участь наш студент. Збірна факультетів ФЕЛ, ІЕЕ, ІХФ, ІТС

Конкурси краси

Щорічно ми проводимо конкурси краси “Містер ІТС” та “Міс ІТС”. Це дуже яскравий та цікавий івент, який об’єднує всіх – і студентів, і адміністрацію.

Це гігабайти фото- і відеоконтенту, модні та епатажні образи кожного учасника. До Вашої уваги тизери наших заходів, що відбулись цього навчального року:

ITS Open Air

Двічі на рік студенти разом з викладачами та адміністрацією проводять масштабний тімбілдінг на пляжі “Африка” та за містом в лісі, серед природи.

Оупен – унікальний захід. Тут панує сімейна атмосфера. Студенти можуть круто провести час: конкурси, неформальне спілкування з викладачами та розіграші.

Кожний захід має особливу тематику:

Студентський актив

Студ. актив ІТС 2019-2020 рр.