День відкритих дверей – КПІAbitFEST online

Щороку в університеті КПІ ім. Ігоря Сікорського відбуваються Дні відкритих дверей. Торік ми започаткували новий формат зустрічі під назвою КПІАбітFest. Це серія заходів, які відбуваються щодва місяці з початку навчального року й до моменту вибору вступниками спеціальності своєї мрії.

Якщо ви вже підписалися на соціальні мережі для вступників, то в курсі, що ми стартуємо 17 жовтня.

Що буде? Ви познайомитесь із Сонею – вона учениця 11-го класу і справжнісінький вступник. Соня буде вашими вухами та очима. Разом із нею ви зануритесь у життя КПІ, а допоможуть у цьому ті, хто знає найбільше про університет та його можливості – студенти.

Ми розуміємо, що питань у вас багато, тому просимо заповнювати нашу форму – і ми обов’язково відповімо кожному.

Приєднуйтесь! Дізнатися більше можна в соцмережах на наших сторінках і каналах, які ми створили спеціально для вступників та їхніх батьків:

Каталог вступника допоможе вам не помилитися та зробити правильний вибір.

Хочете отримувати оперативні відповіді? Telegram-бот у вашому розпорядженні @pk_kpibot