Проєкт «DigIn.Net – німецько-українська мережа цифрових інновацій»

ПЕРЕВАГИ ПАНДЕМІЇ, АБО ВИМУШЕНА ІЗОЛЯЦІЯ З КОРИСТЮ:
натхнення для нових ідей, стимул для створення проєктів та можливості отримання цінного досвіду

До відома студентів, аспірантів та молодих дослідників!

Університет прикладних наук Анхальт (HSA, Німеччина), Одеська національна академія зв’язку ім. О. С. Попова (ОНАЗ, Україна), Одеський національний політехнічний університет (ОНПУ, Україна), НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» (КПІ, Україна) запрошують Вас взяти участь у проєкті «DigIn.Net – німецько-українська мережа цифрових інновацій» за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Якщо Ви вважаєте себе новатором або першовідкривачем у сфері цифрових інновацій, Ваш девіз «Нова ідея для start-up щодня!», а інновації перетворилися на стиль Вашого життя виконайте 2 простих кроки:

  1. Реєструйтеся на платформі DіgІn.Nеt, опишіть свою ідею 3-4 реченнями та отримайте feedback з подальшою інструкцією.
  2. Беріть участь в онлайн-конкурсі інноваційних ідей «Цифрове майбутнє» (прийом заявок до 30.11.2020) і отримайте шанс реалізувати свою ідею на практиці в умовах дослідницької або навчальної поїздки до Німеччини (до одного семестру навчального року). Результати конкурсу будуть оголошені 31.01.2021.

Втілити найкращі ідеї у життя допоможуть керівники з України та наставники з Німеччини, співпраця з якими для конкретизації, адаптації та вдосконалення концепції ідеї відбувається в інтерактивних мультимедійних сесіях DUDIZ (німецько-український центр цифрових інновацій на базі Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова).

Українські таланти, чиї ідеї почесне журі визначить як найцікавіші та найперспективніші, отримують можливість взяти участь у семінарі «Цифрове майбутнє» в HSA, під час якого заплановані зустрічі з ученими Саксонії-Анхальт.

Крім того, Ви можете взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка», презентувати свою ідею у форматі наукової роботи, пройти у ІІ тур, виступити на підсумковій науково-практичній конференції, що відбудеться у режимі он-лайн в 2021 році на базі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, та отримати шанс реалізувати свою ідею в рамках проєкту «DіgІn.Nеt – німецько-українська мережа цифрових інновацій».

Організатори «DіgІn.Nеt» будуть раді Вашим ідеям та науковому спілкуванню, адже вони сприятимуть інтернаціоналізації українського університету!
Створюємо цифрове майбутнє разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *