Запрошуємо взяти участь у міжнародному освітньому проєкті від Huawei «Насіння для майбутнього» — термін подачі заявок ПОДОВЖЕНО!

Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього». Найкращі студенти університетів світу отримають змогу дізнатись від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку та багато іншого.

Мета програми:
• Створення екосистеми для студентів та випускників, яких цікавлять знання та майбутня робота в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Для кого програма:
• Для студентів починаючи з 3-го курсу (закінчений 2-й курс) та випускників 2020 року з високими результатами навчання.

Конкурс проходитиме онлайн. Передбачено отримання сертифіката. Більш детальна інформація про проєкт та програма проєкту.

Комплект документів потрібно надіслати до 01.10.2020 на e-mail csrukraine@huawei.com

Зразок заяви тут.

Коли: подача документів по 01.10.2020

Коли: проєкт 19-23.10.2020

Де: Онлайн

КПІстипендія в телеграм. З питаннями сюди або сюди. Успіхів!