UNIT.City оголошує грант розміром 250 тисяч гривень для 5 студентів на навчання в ucode IT academy

Перший інноваційний парк в Україні UNIT.City відкриває іменну грантову програму на навчання в ucode IT academy від CEO UNIT.City Домініка Піоте.

Програма «Професія програміст» розрахована на 12 місяців та готує програмістів з двох напрямів: Game Development та IoT Development. «Професія програміст» — унікальна навчальна програма, розроблена експертами ucode IT academy та компаніями-партнерами UBISOFT та Ajax Systems на основі реальних кейсів.

Студенти ucode IT academy закінчать навчання готовими спеціалістами рівня junior, матимуть 10+ реальних проєктів у портфоліо, а кращі випускники матимуть шанс отримати пропозиції роботи від UBISOFT та Ajax Systems.

Умови: Позмагатися за грант на навчання може кожен українець віком від 16 років із рівнем англійської не нижче Intermediate.
Щоб узяти участь у відборі, потрібно заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3mNPlY5 та надіслати есе до 4000 знаків англійською мовою на тему «Як ви плануєте використати знання, отримані в ucode IT academy».

Відбір проходитиме у два етапи: вибір кращих есе та інтерв’ю з претендентами у телефонному режимі.

Навчання стартує 23 листопада. Заявки приймаються до 15 листопада.