Медогляд для поселення для студентів СТАРШИХ курсів

Старші курси – це студенти 2-4 курсів бакалаврату та 2 курсу магістратури. Це НЕ стосується першого курсу – алгоритм поселення для них буде опубліковано 10.09.2020.

З 25 серпня 2020 у КНП «Київська міська студентська поліклініка» (КМСП) розпочалася видача медичних довідок на поселення студентів до гуртожитків (для ЗВО, які починають навчання в вересні). У прийомі студентів для огляду на поселення працюють 25 лікарів-терапевтів. Наразі, довідки видано вже більше 5000 студентів.

Для швидкого проходження медогляду для поселення в гуртожиток необхідно мати:
• Паспорт або ID картку + Ідентифікаційний код
• Флюорографію* (для прискорення отримання довідки)
• Для жіночої статі – огляд гінеколога* (для прискорення отримання довідки)

*ці кроки можна пройти і в КМСП, але тоді процес отримання довідки може затягнутися

Деталі щодо поліклініки:
• Режим роботи поліклініки: будні дні: 9:00-19:00; субота: 9:00-15:00
• Телефон реєстратури – (044) 236-32-04
• Адреса: вул. Політехнічна 25/29 (станція метро «Політехнічний інститут»)
• На прийом до лікаря-терапевта можна потрапити через живу чергу безпосередньо у поліклініці (між КПІ та КМСП заключено договір про співпрацю, тому вас приймуть, навіть, без декларації). Однак, онлайн-запис через сайт (сімейні лікарі) доступний лише у разі заключення декларації.
• У зв’язку з обмежувальними заходами, пов’язаними з пандемією COVID-19, у медичному закладі запроваджено масочний режим та температурний скринінг.
• Поставити питання представникам поліклініки можна на facebook, в інстаграм або за телефоном 044 236 3204.

Цей пост має рекомендаційний характер

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!