Карантин 2020 в КПІ (01.09.2020)

У КПІ виявлено новий випадок захворювання на COVID-19 у студента ІЕЕ з 16 гуртожитку. Попередньо встановлено, що прямий контакт був з 5 особами. Всіх відправлено на самоізоляцію. Лікарі КМСП на постійному зв’язку зі студентами.

Ще один випадок захворювання на COVID-19 виявлено в 18 корпусі. Захворіла співробітниця однієї з кафедр – її госпіталізовано до лікарні з запаленням легень. Виявлено 8 контактних осіб, всіх відправлено на самоізоляцію.

Якщо неможливо дотримуватись фізичного дистанціювання – ретельно дотримуйтесь правил респіраторного захисту та гігієни рук. Вони є ключовими заходами безпеки.

Посібник правил та рекомендацій при ГРВІ від ВОЗ

Шановні студенти, курсанти та співробітники! Дотримуйтесь вимог карантину та будьте соціально відповідальними: тримайте дистанцію, провітрюйте приміщення, мийте руки або обробляйте їх антисептиком (більше рекомендацій від КМСП)! Здоров’я вас та оточуючих залежить від кожного з нас!