Запрошуємо вас взяти участь у відкритому онлайн-етапі олімпіади з програмування KPI-OPEN – IASA-OPEN

У рамках підготовки до п’ятнадцятої Міжнародної відкритої студентської олімпіади з програмування ім. С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова “KPI-OPEN” КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошуємо студентів та аспірантів КПІ усіх курсів факультетів/інститутів потренуватися та спробувати свої сили у Міжфакультетській студентській олімпіаді з програмування “IASA-OPEN” 28 квітня 2021 року.

Для участі:
• збирай команду з трьох осіб виключно зі свого факультету/інституту
• домовся з викладачем про менторство (може бути викладач будь-якого факультету)!

Реєстрація (для студентів всіх курсів).
Коли :
• реєстрація до 18:00 26.04.21;
• олімпіада 28.04.21 з 15:00 до 20:00.
Де: онлайн.

KPI-OPEN – одне з найбільших змагань з програмування в світі, метою якого є створення умов для підвищення рівня підготовки та оцінки рівня знань студентів з програмування, а також покращення результативності виступів українських команд в олімпіадах різного рівня.

У разі запитань пишіть сюди або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!