Відкрито доступ до модулю «Оцінка якості викладання кредитних модулів»

Вже традиційно перед семестровим контролем відкривається модуль опитування студентів в АІС “Електронний кампус” щодо якості викладання кредитних модулів науково-педагогічними працівниками протягом семестру.

У минулому семестрі до опитування долучились майже 8000 студентів. На сьогодні відповіді надали вже 3060!
Опитування триватиме до 15.01.21!

УСІ відповіді конфіденційні, результати оцінювання будуть доступні викладачу та завідувачу кафедри лише у формі середньозваженої оцінки.
Форма опитування знаходиться у відповідному модулі в особистому кабінеті студента. Більш детально, що і де знайти – читай тут.

З питаннями щодо некоректного списку предметів або відсутності у переліку викладачів – звертайтеся в деканат. Питання щодо роботи системи оцінювання можете задавати у чат КБ ІС. З інших питань сюди. Успіхів!