Вебінар «Роль 5G в IoT» [Eng]

Доповідач – д-р Білель Джамуссі – начальник відділу дослідницьких груп при Бюро стандартизації Міжнародного союзу телекомунікацій у Женеві, Швейцарія.

Тема вебінару: власне як Міжнародний союз телекомунікацій об’єднує уряди, промисловість, міжнародні організації та наукові кола для вироблення консенсусних міжнародних стандартів 5G та IoT, а також, як це дослідження формує «розумні міста».

Студенти дізнаються про останні тенденції розвитку 5G в Інтернеті речей. Наприкінці вебінару студенти також матимуть можливість отримати відповіді на будь-які запитання, які їх цікавитимуть.

Кожен учасник вебінару отримає сертифікат участі.

Вебінар «Роль 5G в IоT» відбудеться 1 березня з 12:00 до 13:00 за Бахрейнським часом (UTC+03:00).

Реєстрація доступна за посиланням. Дедлайн реєстрації: 28.02.2021 23:59.

Увага!
Навчальна установа для ідентифікації: Educational-scientific Institute of Telecommunication systems of Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute
How did you hear about the event: friend