Правила прийому на 1-й курс

Інститут телекомунікаційних систем проводить набір на спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка за освітньою програмою:

Пропонуємо ознайомитись з детальною інформацією щодо назви та змісту освітньої програми кафедри ІТС. Також пропонуємо ознайомитись з Кодексом честі КПІ ім Ігоря Сікорського. В 2020 році зарахування на перший курс Інституту телекомунікаційних систем на спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка за освітньою програмою, закріпленою за кафедрою ІТС, відбувається на підставі результатів конкурсного відбору за сертифікатами з української мови та літератури, математики та фізики (або іноземної мови). З правилами прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2020 році можна ознайомитись за посиланням.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО

Спеціальності ОС бакалавра Перелік конкурсних предметів (вступних випробувань, творчих конкурсів) Вага предметів сертифікату ЗНО (К1, К2, К3) Вага свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти (К4) Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО (K5) Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання за квотою
Код Назва
172 Телекомунікації та радіотехніка 1. Українська мова та література 0,23 0 0,02 125
2. Математика 0,5
3. Фізика або Іноземна мова 0,25
В цьому році можна буде вступати на 1-й курс за сертифікатами ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років (іноземна мова – тільки 2018, 2019 та 2020 років). В Інституті телекомунікаційних систем щорічно проводяться “Дні відкритих дверей”, де всі охочі можуть поспілкуватися з викладачами кафедр ITC, ознайомитися з історією і структурою, особливостями навчального процесу в ITC, оглянути навчальні аудиторії, ознайомитися з матеріально-технічною базою лабораторій, щоб скласти повне уявлення про майбутню професію і рівень підготовки до неї. Профорієнтаційна робота проводиться і під час вступної компанії на рівні відбіркової комісії ІТС.
  1. Інформація про освітню програму, за якою проводиться підготовка фахівців в ІТС;
  2. Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020;