Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього 2021» (Seeds for the Future 2021)

Компанія реалізує цей проєкт в Україні з 2016 році. Найкращі студенти мають змогу дізнатися про тенденції у сфері ІКТ, технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Усі онлайн-курси проводитимуться англійською мовою. Конкурс проходитиме онлайн. Передбачено отримання призів, сертифікат про проходження курсів, можливість пройти оплачуване стажування в Huawei Ukraine та приєднатися до глобальної спільноти Global Alumni Connections, яка зібрала випускників «Насіння для майбутнього» попередніх років із різних країн.

Конкурс розрахований на студентів починаючи з 3-го курсу бакалаврату (закінчений 2-й курс) та випускників 2021 року.

Більш детальна інформація про проєкт проєкту.
Комплект документів потрібно надіслати до 30.06.2021 (включно) на email – csrukraine@huawei.com

Коли:
• подача заявок до 30.06.2021
• онлайн-програма – 19-26.07.2021
Де: Онлайн

ЦРК на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!