COURSERA – великий профіт для самоосвіти студента

Що таке Coursera?
Це крута онлайн платформа для самоосвіти, на якій розміщені курси від топ-компаній та провідних університетів по всьому світу.

Студрада КПІ має ліцензії, за якими може підключитись будь-який студент та абсолютно безкоштовно отримати доступ до 3800 курсів та 400 спеціалізаціям.
Вони викладаються різними мовами, включаючи російську (дубляж/субтитри для розуміння) та англійську, що дасть додатковий плюс до вивчення іноземної мови

Після проходження курсів, ви отримаєте сертифікат . Отримані сертифікати збільшать вашу цінність на ринку праці, та ви зможете їх прикріпити в LinkedIn (це спеціальна соціальна мережа для пошуку роботи, бізнес партнерів і.т.д)

Заповнити заявку та отримати доступ до курсів можна за посиланням.
Якщо цікавитесь курсами з англійської, комп’ютерних мереж або теорії ймовірності, пишіть нам , ми згрупуємо посилання для вас

Атеншн! Дедлайн реєстрації на курси завершується 30 вересня, 23:59. Їх можна буде проходити до кінця листопада 2020 року