Інформація щодо мовної підготовки студентів (для всіх, крім студентів факультету лінгвістики)

Студентам 1 курсу бакалаврату:
• За замовчуванням усі студенти як іноземну мову вивчають англійську.
• Якщо ви вивчали німецьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно зареєструватися через Google форму
• Якщо ви вивчали французьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно зареєструватися через Google форму

Студентам 2-4 курсів бакалаврату та 1-2 курсів магістратури:
• За замовчуванням усі студенти як іноземну мову вивчають англійську.
• Якщо ви бажаєте змінити англійську на німецьку або французьку – вам необхідно звернутися до викладачів кафедри німецької або французької мови, відповідно (контакти нижче).

Додаткову інформацію про контакти викладачів німецької мови ви можете дізнатись на кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови (тел. (044) 204-83-11, сайт)

Додаткову інформацію про контакти викладачів французької мови ви можете дізнаєтесь на кафедри теорії, практики та перекладу французької мови (тел. (044) 204-83-58, сайт)

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди.

Успіхів!