Інформація для випускників щодо продовження проживання

Продовження проживання можливе випускникам магістратури, які формують науковий резерв і планують вступ до аспірантури у 2021 році. Для цього необхідно:
• подати заяву (у вільній формі) на ім’я проректора з навчально-виховної роботи з візою-погодженням профільного заступника декана факультету/директора інституту.
• до заяви додається клопотання кафедри, у якому відображається наявність рекомендації для вступу до аспірантури за результатами захисту магістерської дисертації та обґрунтування необхідності перебування в університеті у визначений період (із зазначенням термінів цього періоду).
• заяву можна подати онлайн через відповідальну особу з питань поселення на вашому факультеті/інституті.

Коли:
• Навчання завершується 31.12.2020, отже випускники можуть проживати в гуртожитках до 14.01.2021
• Розгляд заяв випускників магістратури на продовження проживання запланований на 11.01.2021

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!