Як подати оригінали документів до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році?

Через «Укрпошту»
• Підготуйте оригінали та копії за переліком.
• Роздрукуйте заяву, надіслану вам на електронну пошту відбірковою комісією факультету/інституту (двосторонній друк), підпишіть її.
• Оберіть факультет, на якій ви подаєте оригінали, уважно підпишіть конверт за зразком.
• У поштовому відділені зробіть детальний опис вкладень та надішліть РЕКОМЕНДОВАНИЙ лист або лист з оцінкою вартості.

Особисто до відбіркових комісій факультетів/інститутів
• Підготуйте оригінали та копії за переліком.
• Оберіть факультет або інститут, на який ви вступаєте, відповідно до розміщення.
• Подайте документи до відбіркової комісії.

За допомогою кваліфікованого цифрового підпису (на порталі “Дія”)
• Підготуйте оригінали та копії за переліком, а також сканкопію заяви, надіслану вам на електронну пошту відбірковою комісією факультету/інституту.
• Зайдіть на портал Дія та за допомогою інструкції підпишіть кожен документ кваліфікованим електронним підписом.
• Підписані документи надішліть на електронну адресу pkkpiua.doc@gmail.com з вказанням у темі абревіатури факультету/інституту та прізвища, ім’я та по батькові повністю.

Повна покрокова інструкція подачі документів для будь-якого з варіантів за посиланням (https://pk.kpi.ua/originals/).
З оригіналом положення про вступ до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році можете ознайомитись тут.