Увага! Інформація про державні іменні та академічні стипендії

Які стипендії?
• Президента України;
• Верховної Ради України;
• Кабінету Міністрів України;
• Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів (бакалаври);
• Кабінету Міністрів України ім. Ігоря Курчатова (спеціальність “Атомна енергетика”).

Хто може претендувати?
• Студенти старших курсів (денна форма навчання, бюджет), які мають мають високу успішність у навчанні (рейтинг успішності 90 і більше балів за результатами літнього семестрового контролю) та здобутки в науковій роботі.

Який розмір стипендій?
• Академічна стипендія Президента України — 2720 грн/місяць
• Іменна стипендія Верховної Ради України — 2720 грн/місяць
• Академічна КМУ, ім. Ігоря Курчатова та КМУ обдарованим студентам з числа інвалідів — 2480 грн/місяць.

Як претендувати на стипендію?
• Заповнити подання та надати копії підтверджуючих документів або посилання про здобутки в науковій роботі.
• Усе надіслати в електронному вигляді.

Як призначається стипендія?
• Іменна стипендія Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів призначається на навчальний рік, усі інші стипендії — на семестр. Призначаються відповідно до наказу МОН.

Зразок подання https://drive.google.com/file/d/1nHtYPHjBfPKs8K41dzLUrFO1zdrzWFRH/view?usp=sharing.
Коли: до 25.06.2021
Де: Онлайн, на olyashepelko@ukr.net