Пільговий проїзд у Києві для студентів

Після встановлення нового програмного забезпечення системи зчитування проїзних в громадському транспорті м. Києва – система більше не зчитує студентські квитки старого зразка.

КПІ неодноразово звертався для вирішення цього питання до КМДА та Комунального підприємства «Головного інформаційно-обчислювального центру» з проханням подовжити дію студентських квитків старого зразка до закінчення терміну їх дії. Однак кожного разу отримували відмову.

Це стосується виключно студентських квитків для студентів старших курсів (2-4 курс бакалаврату та 2 курс магістратури)! 1 курс бакалаврів та магістрів одразу отримає студентський квиток нового зразка з відповідним транспортним додатком.

Замовити транспортну картку, адаптовану до нової системи або студентський квиток нового зразка з відповідним транспортним додатком можна у відповідній формі.
Більш детально про проблему та можливі варіанти вирішення читай у статті.