КПІшники, вітаємо вас з закінченням сесії!

Особливе значення вона має для студентів-першокурсників, нарешті вони подолали свій Рубікон – склали першу сесію в КПІ, тому поправу можуть називатись студентами та заслуговують на нагороду.

Тому, ми підготували цілий пакунок мерчу КПІ в якості подарунка для справжнього КПІшника, який закінчив свою першу сесію (футболку, кепку, еко-сумку, блокнот та powerbank з символікою КПІ).

Для того, щоб отримати нагороду – треба взяти участь у вікторині «Наскільки добре ви знаєте КПІ?», яка перевірить скільки всього ви запам’ятали та набрати найбільшу кількість балів. У якості підказки пропонуємо вам скористатися нашим дайджестом KPI FIRST YEAR марафон, у якому зведені всі ознайомчі пости які ми робили для вас протягом півріччя. Там же ви знайдете правила участі у вікторині.

Заповнити форму для участі в конкурсі потрібно до 23:59 31 січня.

З найкращими побажаннями, ДНВР!