Коротко про головне: академічна мобільність в КПІ

Відділ академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідає за інформаційну підтримку та документосупровід серед студентів та викладачів, а саме:
• інформування та консультування про програми академічної мобільності;
• координація програм академічної мобільності;
• розвиток співпраці з українськими та закордонними університетами;
• організація інформаційних заходів, спрямованих на популяризацію програм академічної мобільності у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ознайомитись з умовами та особливостями участі в програмах академічної мобільності можете в гайді , а також переглянути відгуки студентів-учасників у плейлисті Youtube.

Хочете познайомитись та дізнатись більше? Тоді реєструйтесь на онлайн-конференцію з керівником відділу Ольгою Демиденко (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail незадовго до початку, перевірте папку спаму!).
Коли: 22.10.2020 (четвер) о 16:00

Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!