Карантин 2020 в КПІ (19.10.2020)

19.10.2020 стало відомо, що у КПІ на COVID-19 захворіли:
• 1 студент ФТІ (18 гуртожиток), на самоізоляції в ізоляторі. Встановлено 5 контактних осіб.

На жаль, через наслідки викликані COVID-19 передчасно перестало битися серце співробітниці ІСЗЗІ, у якої 13.10 виявили хворобу. Сумуємо з приводу смерті колеги та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійної.

Якщо неможливо дотримуватись фізичного дистанціювання – ретельно дотримуйтесь правил респіраторного захисту (носіть маски, якщо неможливо дотримуватися дистанції!), гігієни рук (ретельно мийте милом або обробляйте дезінфікуючим розчином) та провітрюйте приміщення. Це є ключовими заходами безпеки. Більше рекомендацій від КМСП.

Шановні студенти, курсанти та співробітники! Дотримуйтесь вимог карантину та будьте соціально відповідальними – здоров’я вас та оточуючих залежить від кожного з нас!

З питаннями сюди. Або пишіть безпосередньо головному лікарю КМСП.