Карантин 2020 в КПІ (03.09.2020)

У КПІ виявлено серію випадків захворювання на COVID-19:
• у викладача ТЕФ та ФЕЛ, який проживає в 17 гуртожитку. Попередньо встановлено, що прямого контакту з мешканцями гуртожитку не було. Хворий перебуває на самоізоляції.
• срівробітниці кафедри, що знаходиться у 30 корпусі. Коло контактних осіб встановлюється.
• технічного співробітника ректорату. Знаходиться у важкому стані у лікарні.
Всі контактні особи на самоізоляції.
На жаль, через наслідки викликані COVID-19, передчасно перестало битися серце колишньої співробітниці КПІ, яка проживала в одному з будинків професорсько-викладацького складу на території КПІ. Сумуємо з приводу смерті колеги та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійної.

Шановні студенти, курсанти та співробітники! Дотримуйтесь вимог карантину та будьте соціально відповідальними: тримайте дистанцію, провітрюйте приміщення, мийте руки або обробляйте їх антисептиком! Здоров’я вас та оточуючих залежить від кожного з нас!