Запрошуємо на вебінар “Стипендія Erasmus+ для українських студентів: що, коли і як?” від Послів європейської молоді

Багато з нас знає про захопливі освітні та культурні можливості, які дає програма академічного обміну Erasmus+. Але де шукати інформацію про відбір? Що потрібно підготувати для успішної заявки? Чи достатня сума стипендії для покриття усіх витрат на проживання за кордоном?

На заході говоритимуть про:
• пошук інформації про актуальні відбори на програму Erasmus+;
• підготовку мотиваційних листів, резюме та персональний брендинг;
• підтвердження рівня володіння іноземною мовою;
• співбесіду з відбірковою комісією.

Запрошені спікерки заходу:
• Олександра Вергелес — стипендіатка програми академічної мобільності Erasmus+ Загребського університету (Хорватія) у 2018.
• Анастасія Шеремет — стипендіатка програми академічної мобільності Erasmus+ Університету Деусто (Іспанія) у 2016 та Вільного університету Берліну (Німеччина) у 2019.

Реєстрація за посиланням або на фейсбук-сторінці
Коли:
• реєстрація відкрита до 20:00 29 вересня
• подія відбудеться 30 вересня, о 17:00
Де: Онлайн, на платформі Zoom

Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті . З питаннями сюди або на пошту mobilnist@kpi.ua. Успіхів!