Запрошуємо вас долучитися до відкритого діалогу «ДоброЧесність: цінності в щоденних вчинках»

18 травня відбудеться перше відкрите обговорення в студентському просторі про академічну доброчесність у щоденному університетському житті. Захід проводиться спільно ДНВР , Бібліотекою , Студрадою, Профкомом та НТСА КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Академічна доброчесність – один з основних ціннісних орієнтирів, на який спрямована увага всього освітнього простору. Списування та необ’єктивне оцінювання – серйозні актуальні проблеми, які викликають безліч суперечок та неузгоджень, як серед студентів, так і серед викладачів. Саме тому ми хочемо ґрунтовно обговорити ці питання та спільними зусиллями знайти шляхи їх вирішення.

Мета нашого заходу:
• обговорення впровадження принципів академічної доброчесності серед студентів;
• відкрита і чесна дискусія зі студентством з приводу списування та необ’єктивного оцінювання;
• пошук шляхів подолання викликів ЗВО щодо формування та дотримання принципів академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Реєстрація за посиланням. Після реєстрації ви отримаєте електронний лист із підтвердженням, що містить інформацію про приєднання до зустрічі.

Коли: 18.05.21 о 15:00.
Де: онлайн (zoom).

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!