Вибіркові дисципліни: нюанси по другій хвилі

Друга хвиля вибору дисциплін закриється 31.03.2021 о 23:59.
• Більше про дедлайни тут.
• Як обирати дисципліни в другій хвилі тут.

Якщо у вас виникають якісь питання (наприклад, обрано дві однакові дисципліни і немає можливості щось змінити, або не обирали на першій хвилі і зараз теж не має можливості обрання, або якісь інші проблемні моменти) – пишіть одразу нам в бот із наведенням скріншоту сторінки з адресним рядком і чітким описом ситуації!

Якщо в різних семестрах передбачено вивчення однієї і тієї ж дисципліни, то її не можна обрати в обох семестрах, оскільки це призведе до недостатньої кількості опанованих кредитів (вивчати двічі одну дисципліну не можна, бо, фактично, отримуються одні і ті ж компетентності). Особливо зверніть на це зверніть студенти ФІОТ, оскільки факультет зробив вам дуже широкий вибір дисциплін.

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!