Запрошуємо приєднатися до «JUMP into life:) 2021» від компанії «lifecell»

JUMP into life:) – це соціально-освітня програма, яка залучає талановиту молодь та сприяє розвитку майбутніх українських професіоналів. Участь в програмі безкоштовна, гнучкий графік розробляється індивідуально з персональним ментором, щоб студент міг продовжувати навчання.

Під час програми студенти знайомляться з повним циклом ведення бізнесу, реалізують практичні завдання, навчаються фокусуватися на досягненні індивідуального результату та занурюються в культуру роботи міжнародної компанії.

Програма включає:
• 4 місяці практичних завдань;
• 8 годин на тиждень;
• підтримка індивідуального ментора;
• відпрацювання навичок та практичних знань.

Етапи реалізації:
• 07 вересня 2020 – 31 грудня 2020 – відбір учасників програми, який включає отримання заявок на участь, телефонні співбесіди, speed-datings з менторами та фінальну бізнес гру;
• 29 січня 2021 – відкриття програми;
• 01 лютого 2021 – кінець травня 2021 – проходження практичних завдань під керівництвом ментора за погодженим графіком; проходження теоретичних тренінгів;
• кінець травня 2021 – захист фінальних робіт.

Подати заявку тут .
Контакти координаторів проєкту:
• Вікторія Косенко – Victoria.Kosenko@lifecell.com.ua
• Дар’я Філімонова – Daria.Filimonova@lifecell.com.ua

Коли: Відкриття програми – з 29.01.2021

ЦРК на фейсбук | телеграм . З питаннями сюди . Успіхів!