Вступ на 1-й курс

Ви кожного дня використовуєте «хмарні» послуги та різноманітні гаджети?  Ви вже є частиною інформаційного суспільства?

Як відомо, домінуючою стратегією розвитку цивілізованих країн стає концепція інформаційного суспільства, в якому матеріальною основою стають інформаційно-телекомунікаційні технології та системи, де тісно переплітаються завдання формування, зберігання, обробки та вільного обміну в необмеженому просторовому ресурсі значних обсягів інформації, які рухаються від джерел до чисельних споживачів.  

Якщо ви бажаєте розвивати та створювати складові інформаційного суспільства вам до нас!

Кафедра інформаційно-телекомунікаційних мереж (ІТМ). Чому ІТМ ?

Кафедра інформаційно-телекомунікаційних мереж здійснює підготовку фахівців у напрямку створення та підтримки послуг, які надаються користувачам у цифровому глобальному середовищі. Випускники володіють знаннями, вміннями та навичками, що дозволяють їм аналізувати та впроваджувати інформаційні та комунікаційні технології, розробляти програмне забезпечення доступу та обміну інформацією,  доступу до Cloud-ресурсів, виконувати моніторинг, проводити моделювання, системний аналіз, дослідження операцій, забезпечувати захист інформації в інформаційно-комунікаційному середовищі.

Ви знатимете і вмітимете розробляти та підтримувати такі системи. За більш ніж 18 років  існування кафедра підготувала сотні молодих інженерів широкого профілю, які сьогодні працюють у провідних компаніях світу та України (Microsoft, Epam Systems, Ericsson, Lifecell, Vodаfone, Incom та інш.) у якості ІТ-фахівців.

ЯК ЦЕ БУДЕ ВІДБУВАТИСЬ ?

У спеціально обладнаних аудиторіях, оснащених сучасним комп’ютерним та комунікаційним обладнанням, ліцензійним програмним забезпеченням, найсучаснішим телекомунікаційним обладнанням відомих світових брендів Ви будете слухати лекції, обговорювати цікаві теми, виконувати велику кількість практичних завдань, створювати власні проекти, які потім не соромно буде показати Вашому майбутньому роботодавцю

L79206GA
Screenshot_5

Будете приймати участь у найпрестижніших наукових конференціях у світі, знайомитись з відомими у світі вченими

Screenshot_6

Студенти мають можливість навчатися за програмою «Подвійний диплом» з одночасним отриманням двох дипломів: диплому КПІ ім. І. Сикорського та диплому відповідного закордонного університету: або Технічномго університету м. Дрезден (Німеччина) або  Alhalt University of Applied Science м.Kothen (Німеччина).

Screenshot_8