Карантин 2020 в КПІ (28.07.2020) [оновлено]

Станом на 28 липня загалом підтверджено 56 випадків захворювання на COVID-19. З них 53 підтверджено у курсантів та 3 у офіцерів (перебувають на амбулаторному лікуванні). У 6 випадках знадобилась госпіталізація до Київської міської клінічної лікарні № 4. Стан здоров’я всіх – задовільний.

Наразі ПЛР-тестування проведено:

• 4 медпрацівникам
  • 7 офіцерам
  • 87 курсантам
  • 9 студентам ІТС

Шановні студенти, курсанти та співробітники! Дотримуйтесь вимог карантину та будьте соціально відповідальними: тримайте дистанцію, провітрюйте приміщення, мийте руки або обробляйте їх антисептиком (більше рекомендацій від КМСП)!

З питаннями сюди (http://t.me/dnvr_team_bot). Або пишіть безпосередньо головному лікарю КМСП.

Дані на 15:30 28 липня: ситуація з COVID-19 в гуртожитку №12 КПІ

Нових підтверджених випадків немає. На цю годину кількість хворих на COVID-19 – 56. З них 53 курсанти та 3 офіцери.

Стан здоров’я всіх залишається задовільний.
Ситуацію цілодобово контролюють медичні працівники.

Сьогодні провели ПЛР-тестування:

• курсантів – 87;
  • студентів ІТС – 9;
  • офіцерів – 7;
  • медпрацівників – 4.

Результати досліджень будуть через 2–3 доби.

Усіх осіб, які перебувають на карантині, повністю забезпечено харчуванням, питною водою та засобами індивідуального захисту.

Щоденно проводиться повна дезінфекція приміщень.
Цілодобову охорону забезпечує національна поліція.

Подробиці – у відео.